Menu

این لیگ شبیه​‌سازی از يک حادثه​‌ی واقعی مانند زلزله و یا بهمن ​است که پرسنل امداد و نجات به کمک ربات​‌ها، در مناطق خطرناک نیاز دارند. ربات باید بطور خودکار مأموریت نجات را انجام دهد. اين بدان معنی است که بايد از زمین​‌های ناهموار (سرعت گیرها) و زمین​‌های پوشیده از برف (بريدگی​‌ها) بدون مشاهده​‌ی مسیر عبور کند. همچنین ربات بايد توانايی بالارفتن از سطح شیب‌دار را داشته باشد. هنگامی که ربات قربانیان را پیدا می‌کند، باید آنها را به نقطه تخلیه ایمن که انسان​‌ها توان کمک به آنها را دارند منتقل کند. پس از نجات قربانیان، ربات باید بتواند راهی برای خروج از منطقه خطرناک پیدا کند.

زمان و مهارت‌های فنی در این رقابت ضروری است.

بیا و برای تبدیل‌شدن به موفق‌ترین تیم نجات آماده شو.

 

جهت مطرح‌کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس rcj.iranopen@gmail.com مکاتبه کنید
ارتباط از سایر مسیرها، حتی با اعضای کمیته فنی فاقد اعتبار است.

 
توجه داشته باشید:

ملاک اصلی کمیته فنی برای انتشار اخبار، اطلاعیه‎ها و هرگونه خبررسانی صرفا سایت رسمی مسابقات است.

 

 

Telegram    Instagram

قوانین

 

دانلود قوانین امداد خط دانش آموزی

 

نسخه 2  |  تاریخ نشر: 19 بهمن 96

 

 

 

سرپرست لیگ‎های دانش‌آموزی:

جناب آقای حامد مرسلی​ | دکتری برق قدرت | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای محمد شمالی​ | دانشگاه صنعتی امیرکبیر | ایران

 

کمیته فنی لیگ امداد خط پیشرفته دانش‎آموزی:

سرپرست لیگ: جناب آقای میلاد الماسیان​ | دانشگاه صنعتی شریف | ایران

سرکار خانم بهنوش آذری | دانشگاه صنعتی امبیرکبیر | ایران

جناب آقای ​مهرزاد خسروی | دانشگاه تهران | ایران

سرکار خانم سهیلا نادعلیان | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای احمدرضا زیبایی | دانشگاه آزاد اسلامی قزوین | ایران

 

جدول زمان بندی

 

پیش ثبت‌نام:

29​ آذر​ ​​-​ 17​ بهمن 1396

 

بررسی فنی تیم‌ها:

11​ ​- 26​ بهمن 1396

 

ثبت‌نام زودهنگام:

27 بهمن​​ ​-​ 9​ اسفند 1396

 

ثبت‌نام با تاخیر:

10 - 20 اسفند 1396

 

حضور و آماده‌سازی تیم‌ها در محل مسابقات:

14 - 15 فروردین 1397

 

برگزاری مسابقات (بازدید آزاد برای عموم):

16 - 18 فروردین 1397

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Allameh Tabatabaei Mohammad Rafiei دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
2 RRL  Mehrdad Lak Hes-co.ir        ( هوشمند ابداع سیستم) Iran
3 AMF rescue Armin Arvand دبیرستان دوره اول دانش قلهک Iran
4 SADRAROBOT1 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE RENANI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
5 SADRAROBOT3 MOHAMAD JAFARIMARAM آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
6 raimand_pro Hossein Ahmadzadeh رایمند ربات Iran
7 A.T.R.T Naser Abbas Haghighat موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی Iran
8 آریا masoud purvahedi پژوهش سرای دکتر فضیلی Iran
9 Reenforce Maryam Mirzaeai مدرسه Iran
10 Barman Amir Hossein keyghobadi شرکت فن گستران رباتیک بارمان و پژوهش سرای دانش آموزی صائب Iran
11 POOYESH-A ALI GHANDEHARI EMAM SADEGH HIGHSCHOOL Iran
12 CASPIAN Seyed Ali Ghaziasgar مدرسه شهید اژه ای2 Iran
13 ESLAM RLS SHAHIN BONAKDAR ESLAM HIGH SCHOOL Iran
14 IR-FORCE Mohammad Hesam Hemmati دبیرستان سلام ایران زمین Iran
15 S.F.R Fatemeh Zaryabi Salam Farmanie High School Iran
16 Robust Fatemeh Zaryabi Salam Farmanie High School Iran
17 Sina_RS Mahta Sadat Sakaki AbouAliSina Educational Complex Iran
18 تیم شاهین MOHAMAD KHABAZ RAHIMI LANGROUDI دبیرستان پسرانه امام صادق-دوره اول Iran
19 Syntax Emad Gharakhani Emam Sadegh High School Iran
20 KavoshDanesh_Line Hossein Mahdipour موسسه فرهنگی و آموزشی دانش Iran
21 HEXAGONAL Mahdi Safari دبیرستان سلام یوسف آباد Iran
22 KAVOSH Ghalam Samia Karimi Dastjerdi دبیرستان قلم Iran
23 NedayeZahra2 Reyhaneh Mehryab NedayeZahra School Iran
24 YRA Junior Seyed AliMohammad Mansouri Tezenji دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و کانون پرورش فکری Iran

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Allameh Tabatabaei Mohammad Rafiei دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
2 RRL  Mehrdad Lak Hes-co.ir        ( هوشمند ابداع سیستم) Iran
3 AMF rescue Armin Arvand دبیرستان دوره اول دانش قلهک Iran
4 SADRAROBOT1 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE RENANI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
5 SADRAROBOT3 MOHAMAD JAFARIMARAM آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
6 raimand_pro Hossein Ahmadzadeh رایمند ربات Iran
7 A.T.R.T Naser Abbas Haghighat موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی Iran
8 آریا masoud purvahedi پژوهش سرای دکتر فضیلی Iran
9 Reenforce Maryam Mirzaeai مدرسه Iran
10 Barman Amir Hossein keyghobadi شرکت فن گستران رباتیک بارمان و پژوهش سرای دانش آموزی صائب Iran
11 POOYESH-A ALI GHANDEHARI EMAM SADEGH HIGHSCHOOL Iran
12 CASPIAN Seyed Ali Ghaziasgar مدرسه شهید اژه ای2 Iran
13 ESLAM RLS SHAHIN BONAKDAR ESLAM HIGH SCHOOL Iran
14 ROYAN عماد قاراخانی emam sadegh high scjool Iran
15 IR-FORCE Mohammad Hesam Hemmati دبیرستان سلام ایران زمین Iran
16 S.F.R Fatemeh Zaryabi Salam Farmanie High School Iran
17 Robust Fatemeh Zaryabi Salam Farmanie High School Iran
18 Sina_RS Mahta Sadat Sakaki AbouAliSina Educational Complex Iran
19 تیم شاهین MOHAMAD KHABAZ RAHIMI LANGROUDI دبیرستان پسرانه امام صادق-دوره اول Iran
20 daneshja rescue 2 hosein eivazi pargou موسسه علمی پژوهشی دانشجا Iran
21 Syntax Emad Gharakhani Emam Sadegh High School Iran
22 KavoshDanesh_Line Hossein Mahdipour موسسه فرهنگی و آموزشی دانش Iran
23 HEXAGONAL Mahdi Safari دبیرستان سلام یوسف آباد Iran
24 KAVOSH Ghalam Samia Karimi Dastjerdi دبیرستان قلم Iran
25 NedayeZahra2 Reyhaneh Mehryab NedayeZahra School Iran
26 آریانا سید علی محمد منصوری مجتمع آموزشی سماء Iran
27 ESLAM GLF2 Nastaran Alijani ESLAM HIGH SCHOOL Iran
28 YRA Junior Seyed AliMohammad Mansouri Tezenji دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و کانون پرورش فکری Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3