Menu

در لیگ CoSpace دانش‎آموزان وظیفه هدایت دو روبات در دو زمین متفاوت را بر عهده دارند. در هر زمین اشیایی وجود دارد که روبات‌ها با جستجو در زمین به جمع‌آوری آن‎ها می‌پردازند. جستجوی کلی یک زمین و مدیریت زمان اهداف کلی این مسابقه است. این مسابقات به صورت مجازی برگزار می‌شود. در بخش مقدماتی دانش‌آموزان این لیگ با برنامه‌نویسی و الگوریتم‌های کنترلی آشنا می‌شوند و با مدیریت زمان و الویت بندی در کار ربات می‌توانند در مسابقات پیروز باشند.

 

جهت مطرح‌کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس CoSpace@iranopen.ir مکاتبه کنیدارتباط از سایر مسیرها، حتی با اعضای کمیته فنی فاقد اعتبار است.

 توجه داشته باشید:

ملاک اصلی کمیته فنی برای انتشار اخبار، اطلاعیه‎ها و هرگونه خبررسانی صرفا سایت رسمی مسابقات است.

 

 

Telegram    Instagram


 

----------------------------------------------------------------------

 

قوانین

 

 

دانلود قوانین امداد فضای مشترک دانش آموزی

 

 ​تاریخ نشر: 9 دی 96

 

گزارش فنی تیم (Team Description Paper - TDP):

TDP را مطابق نمونه نگارش زیر و با رعایت نکات مطرح‌شده در قوانین آماده کنید و از طریق بخش حساب کاربری ارسال کنید.

دانلود TDP طراحی:  Docx  |  PDF

 

 

سرپرست لیگ‎های دانش‌آموزی:

جناب آقای حامد مرسلی​ | دکتری برق قدرت | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای محمد شمالی​ | دانشگاه صنعتی امیرکبیر | ایران

 

کمیته فنی لیگ امداد فضای مشترک دانش‎آموزی:

سرپرست لیگ: جناب آقای علیرضا نظری​ | دانشگاه صنعتی امیرکبیر | ایران

جناب آقای ​پیمان یوسفی​ | دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی | ایران

جناب آقای ​احسان باقرزاده | دانشگاه تهران | ایران

 

جدول زمان بندی

 

پیش ثبت‌نام:

29​ آذر​ ​​-​ 17​ بهمن 1396

 

بررسی فنی تیم‌ها:

11​ ​- 26​ بهمن 1396

 

ثبت‌نام زودهنگام:

27 بهمن​​ ​-​ 9​ اسفند 1396

 

ثبت‌نام با تاخیر:

10 - 20 اسفند 1396

 

حضور و آماده‌سازی تیم‌ها در محل مسابقات:

14 - 15 فروردین 1397

 

برگزاری مسابقات (بازدید آزاد برای عموم):

16 - 18 فروردین 1397

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Allameh Tabatabaei Seyed Ali Khorasani دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد گلستان Iran
2 SADRAROBOT5 NAFISEH SMAILY آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
3 raimand_mega arman aghighi رایمند ربات Iran
4 ESLAM RCP PARSA HAJJARIAN KASHANI ESLAM HIGH SCHOOL Iran
5 ESLAM RCP2 MOHAMMADREZA HAMEDANI ESLAM HIGH SCHOOL Iran
6 Ferdowsi1 Mozhan Rostami Tehrani Ferdowsi Hakim Primary School Iran
7 Ferdowsi2 Maryam Sadat Mahmoud Hashemi Ferdowsi Hakim Primary School Iran
8 Coming Soon! Saeed Sarkarati دبیرستان دوره اول علامه حلی 1 تهران Iran
9 Sina_P1 Nazanin Khoshroo AbouAliSina Educational Complex Iran
10 Sina_P2 Saba Akhavan Moghadam AbouAliSina Educational Complex Iran
11 Sina_P3 Yasaman Fakhr AbouAliSina Educational Complex Iran
12 Sina_P4 Elnaz Shahsavari AbouAliSina Educational Complex Iran
13 ARIANAROBOT7 MONIREH DEHGHAN TEZERJANI ARIANA ROBOTICS ACADEMY Iran
14 Farzanegan 4 Elham Daneshmand دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
15 Farzsmarts Fatemeh Bayat دبیرستان دوره اول فرزانگان 1 Iran
16 Farzanegan2 Zahra Hosseini دبیرستان دوره اول فرزانگان 2 Iran
17 Salam Sadr Behshad Hekmat دبیرستان سلام صدر Iran
18 Salam Sadr2 Mohamadreza Riahi دبیرستان سلام صدر Iran
19 سلام یوسف آباد Mahdi Safari دبیرستان دوره اول سلام یوسف آباد Iran

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Allameh Tabatabaei Seyed Ali Khorasani دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد گلستان Iran
2 SADRAROBOT5 NAFISEH SMAILY آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
3 رایمند_اکسپلورر arman aghighi رایمند ربات Iran
4 raimand_mega arman aghighi رایمند ربات Iran
5 IR-FORCE1 Seyed Parham Fatemi Ardestani دبیرستان فرزندان ایران زمین Iran
6 ESLAM RCP PARSA HAJJARIAN KASHANI ESLAM HIGH SCHOOL Iran
7 ESLAM RCP2 MOHAMMADREZA HAMEDANI ESLAM HIGH SCHOOL Iran
8 Ferdowsi1 Mozhan Rostami Tehrani Ferdowsi Hakim Primary School Iran
9 Ferdowsi2 Maryam Sadat Mahmoud Hashemi Ferdowsi Hakim Primary School Iran
10 Coming Soon! Saeed Sarkarati دبیرستان دوره اول علامه حلی 1 تهران Iran
11 Sina_P1 Nazanin Khoshroo AbouAliSina Educational Complex Iran
12 Sina_P2 Saba Akhavan Moghadam AbouAliSina Educational Complex Iran
13 Sina_P3 Yasaman Fakhr AbouAliSina Educational Complex Iran
14 Sina_P4 Elnaz Shahsavari AbouAliSina Educational Complex Iran
15 ARIANAROBOT7 MONIREH DEHGHAN TEZERJANI ARIANA ROBOTICS ACADEMY Iran
16 WALL.E Negin Kermanshahi Free Iran
17 Baymax Negin Kermanshahi Free Iran
18 iranap مینا محسنی ** Iran
19 Farzanegan 4 Elham Daneshmand دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
20 FTF Elham Daneshmand دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
21 farzanegan6 zahra ojaghi farzanegan Iran
22 Ge7 Faeze Ojaghi golbang Iran
23 Farzsmarts Fatemeh Bayat دبیرستان دوره اول فرزانگان 1 Iran
24 REMCFARZ FATEMEH TAHMASEBI معلم Iran
25 Farzanegan2 Zahra Hosseini دبیرستان دوره اول فرزانگان 2 Iran
26 Salam Sadr Behshad Hekmat دبیرستان سلام صدر Iran
27 Salam Sadr2 Mohamadreza Riahi دبیرستان سلام صدر Iran
28 سلام یوسف آباد Mahdi Safari دبیرستان دوره اول سلام یوسف آباد Iran
29 خرد امداد مشترک ali saeedy مستقل Iran
30 Gorilla 2 Naeem Aleahmadi Oulum Robotic Iran
31 TNT Mohammad Tajiki Free Kuwait
32 Alborz Mohsen Bayat Alborz HighSchool Iran
33 Farzanegan-PRI Mahboobe Jafari دبیرستان فرزانگان دوره اول Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3