Menu

ربوکاپ جوانان شاخه‌ای از پروژه جهانی موسوم به ربوکاپ است که به نوجوانان و جوانان زیر 19 سال اختصاص دارد. مسابقات ایران اپن افتخار دارد تا به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین مسابقات رباتیک کشور و منطقه، هر سال پذیرای ده‌ها تیم و صدها دانش‌آموز و دانشجوی نخبه، خلاق، توانا و پیشروی ایرانی و خارجی در بالاترین سطح علمی و عملی باشد.

هدف مسابقات ربوکاپ دانش‌آموزی، سوق‌دادن دانش‌آموزان جهت مشارکت در پیشبرد علوم رباتیک و علوم مربوط به طراحی محصولات حرفه‌ای و کاربردی است. رسالت ما از برگزاری این مسابقات در داخل کشور، در درجه اول ايجاد موجی از شور و نشاط علمی در کشور و پس از آن رهبری و جهت‌دهی به مسابقات، جشنواره‌ها و فعالیت‌های رباتیکی در داخل کشور است.

کمیته فنی در بازنویسی قوانین امسال، توجه بیشتری به مهارت‌ها و توانایی​‌های کار جمعی و اشتراک​‌گذاری دانش داشته و تلاش نموده تا ارتباط خود را با تیم​‌ها نزدیک‌تر کرده و به ارتقای سطح دانش فنی و اجتماعی شرکت​‌کنندگان کمک نماید؛ امید است شرکت​‌کنندگان با حضور در مسابقات ضمن یادگیری، لذت ببرند و رشد کنند.

 

ما و تمام دوستان جوان‌مان در این پروژه به این شعار باور داریم که:

برنده یا بازنده تفاوتی نمی‌کند، تنها آموخته‌هایتان از این مسابقات برای شما می‌ماند.

 

جهت مطرح‌کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس jSoccer@iranopen.ir مکاتبه کنید؛ ارتباط از سایر مسیرها، حتی با اعضای کمیته فنی فاقد اعتبار است.

 

توجه داشته باشید:

ملاک اصلی کمیته فنی برای انتشار اخبار، اطلاعیه‎ها و هرگونه خبررسانی صرفا سایت رسمی مسابقات است.

 

 

Telegram    Instagram   aparat

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین

 

دانلود قوانین فوتبال دانش آموزی | نسخه نهایی

 ​تاریخ نشر: 3 اسفند 1396

 

گزارش فنی تیم (Team Description Paper - TDP):

TDP را مطابق نمونه نگارش زیر و با رعایت نکات مطرح‌شده در قوانین آماده کنید و از طریق بخش حساب کاربری ارسال کنید.

دانلود TDP محتوا:  Docx  |  PDF

دانلود TDP طراحی:  Docx  |  PDF

 

-------------------------------------------------------------------

 

دانلود فرمت محتوایی ETDP:

  Docx    |    PDF

 

-------------------------------------------------------------------

 

چارچوب های امتیازدهی

 

 

 

 

 

سرپرست لیگ‎های دانش‌آموزی:

جناب آقای حامد مرسلی​ | دکتری برق قدرت | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای محمد شمالی​ | دانشگاه صنعتی امیرکبیر | ایران

 

کمیته فنی لیگ فوتبال دانش‎آموزی:

سرپرست لیگ: جناب آقای حامد مرسلی​ | دکتری برق قدرت | دانشگاه تهران | ایران

محمدهای شیرانی​ | دانشگاه علم و صنعت ایران | ایران

جناب آقای ​علی‌رضا مافی | دانشگاه صنعتی شریف | ایران

جناب آقای سید آریا حسنلی | دانشگاه علم و صنعت ایران | ایران

جناب آقای ابوالفضل جعفرزاده پور | دانشگاه شهید بهشتی | ایران

جناب آقای علی خورشیدی بنام | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای صفا رفیعی‌وند | دانشگاه صنعتی امیرکبیر | ایران

جناب آقای سعید ساعدی | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای محمدامین قوچانی | دانشگاه آزاد اسلامی قزوین | ایران

جناب آقای علی حسین عباسی ابیانه | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای علی عمرانی | دانشگاه تهران | ایران

جناب آقای امیرعلی کفاشی | دانشگاه صنعتی شریف | ایران

جناب آقای علی‌رضا روحی | دانشگاه علم و صنعت ایران | ایران

جناب آقای امیر ملکی | دانشگاه صنعتی امیرکبیر | ایران

جناب آقای پارسا رجبی | دانشگاه صنعتی اصفهان | ایران

 

جدول زمان بندی

 

پیش ثبت‌نام:

29​ آذر​ ​​-​ 17​ بهمن 1396

 

بررسی فنی تیم‌ها:

11​ ​- 26​ بهمن 1396

 

ثبت‌نام زودهنگام:

27 بهمن​​ ​-​ 9​ اسفند 1396

 

ثبت‌نام با تاخیر:

10 - 20 اسفند 1396

 

حضور و آماده‌سازی تیم‌ها در محل مسابقات:

14 - 15 فروردین 1397

 

برگزاری مسابقات (بازدید آزاد برای عموم):

16 - 18 فروردین 1397

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Allameh Tabatabaei Amin zahedi دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد میرداماد Iran
2 VCC Reza Mahzoonie دبیرستان دوره دوم رضا واثقی Iran
3 SADRAROBOT7 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
4 Barcode_TRI Mahdieh Kargaran آموزشگاه تکنوروبیران واحد رسالت Iran
5 Intelligents-f4 mina yahyavi دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
6 Atomic Energy sina khajehei Atomic Energy High School Iran
7 GTSmart_TRI Mahdieh Kargaran آموزشگاه تکنوروبیران واحد صادقیه Iran
8 A.T.R.T Kamyab Yazdi موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی Iran
9 RMC_MTR Neeka Ellini مجتمع ربانی Iran
10 2050 Mehran Zeynali آموزشگاه رباتیک 2050 - قم Iran
11 Mirza Allies 1 Ahmad daemi Mojdehi Mirza Koochak High School Iran
12 ATLAS Mohammad Hasanpour دبیرستان علامه حلی Iran
13 Nemesis-F2 Amirhosein Parisay Farzanegan 2 Highschool Iran
14 Salam Tajrish faraz amir ghiasvand دبیرستان سلام تجریش Iran
15 Mirza Allies 2 Ahmad daemi mojdehi Mirza Koochak High School Iran
16 Barman Mahdi Izad khasti شرکت فن گستران رباتیک بارمان و پژوهش سرای دانش آموزی صائب Iran
17 Steel Ali Hajighasemi Shahid Ejei High School Iran
18 mouood Mehdi Nazarizade دبیرستان موعود Iran
19 PersianGulf Mohammad Javad Rahmani دبیرستان فرزانگان یک تهران Iran
20 ESLAM B MOJGAN BEHTOIE ESLAM HIGH SCHOOL Iran
21 ESLAM GSO BAHAR SARLAK ESLAM HIGH SCHOOL Iran
22 otatops mina yahyavi دبیرستان دوره اول فرزانگان۴ Iran
23 Sina_OW Nima Salehi Ahangar AbouAliSina Educational Complex Iran
24 ققنوس Movahed Bayyenat مجتمع فرزانگان Iran
25 Salam Zeynoddin Saeed Karimi Salam Zeynoddin Iran

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Allameh Tabatabaei Amin zahedi دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد میرداماد Iran
2 VCC Reza Mahzoonie دبیرستان دوره دوم رضا واثقی Iran
3 SADRAROBOT1 داود جعفری آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
4 SADRAROBOT7 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
5 Barcode_TRI Mahdieh Kargaran آموزشگاه تکنوروبیران واحد رسالت Iran
6 Intelligents-f4 mina yahyavi دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
7 Atomic Energy sina khajehei Atomic Energy High School Iran
8 OCTA SOODABEH MAHASANI دبيرستان دوره دوم فرزانگان هشت تهران Iran
9 GTSmart_TRI Mahdieh Kargaran آموزشگاه تکنوروبیران واحد صادقیه Iran
10 A.T.R.T Kamyab Yazdi موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی Iran
11 RMC_MTR Neeka Ellini مجتمع ربانی Iran
12 2050 Mehran Zeynali آموزشگاه رباتیک 2050 - قم Iran
13 sama2 Alireza Bahmanian دبیرستان پسرانه سما 2 Iran
14 Mirza Allies 1 Ahmad daemi Mojdehi Mirza Koochak High School Iran
15 ATLAS Mohammad Hasanpour دبیرستان علامه حلی Iran
16 Nemesis-F2 Amirhosein Parisay Farzanegan 2 Highschool Iran
17 Tremaux Saeed Karimi دبیرستان سلام زین الدین Iran
18 Salam Tajrish faraz amir ghiasvand دبیرستان سلام تجریش Iran
19 Mirza Allies 2 Ahmad daemi mojdehi Mirza Koochak High School Iran
20 Barman Mahdi Izad khasti شرکت فن گستران رباتیک بارمان و پژوهش سرای دانش آموزی صائب Iran
21 Steel Ali Hajighasemi Shahid Ejei High School Iran
22 mouood Mehdi Nazarizade دبیرستان موعود Iran
23 PersianGulf Mohammad Javad Rahmani دبیرستان فرزانگان یک تهران Iran
24 ESLAM B MOJGAN BEHTOIE ESLAM HIGH SCHOOL Iran
25 ESLAM GSO BAHAR SARLAK ESLAM HIGH SCHOOL Iran
26 Mouood Mahyar Shokraeian Mouood high school Iran
27 otatops mina yahyavi دبیرستان دوره اول فرزانگان۴ Iran
28 Sina_OW Nima Salehi Ahangar AbouAliSina Educational Complex Iran
29 daneshja soccer 1 hosein eivazi pargou موسسه علمی پژوهشی دانشجا Iran
30 ققنوس Movahed Bayyenat مجتمع فرزانگان Iran
31 Vesal Red Fire امیر کرود مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
32 Salam Zeynoddin Saeed Karimi Salam Zeynoddin Iran
33 Vesal King امیر کرود مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3