Menu

لیگ ربات های صنعتی یکی از لیگ های جدید مسابقات ربوکاپ می باشد، که هدف آن به کار گیری ربات ها در سناریوهای مرتبط با محیط های کاری است.

هدف این لیگ پرورش توسعه و تحقیقات در استفاده خلاقانه از ربات های متحرک مجهز به تجهیزات کنترلی برای کاربردهای صنعتی امروز و آینده می باشد، به نحوی که این ربات ها با نیروهای کاری انسانی در انجام کارهایی از جمله ساخت، اتوماسیون، کار با قطعات، و امور تدارکاتی همکاری  می نمایند.

 توضیحات برگرفته از وب سایت رسمی لیگ ربات های صنعتی می باشند.

https://t.me/iranopenatwork

قوانین

قوانین این لیگ را می توانید از صفحه رسمی لیگ ربات های صنعتی دریافت نمایید.

 

ارسال مدارک زیر جهت پذیرش شرکت در مسابقات الزامی می باشد:

گزارش فنی (TDP): از طریق این لینک آپلود شود.

ویدیو نمایش ربات: یک ویدیو کوتاه از عملکرد ربات که بیشتر از سی ثانیه نباشد از طریق این لینک آپلود شود.

 

اسم فایلهای گزارش فنی و فیلم عملکرد ربات باید به صورت زیر باشد:
Affiliation - TeamName

به عنوان مثال اسم فایلهای گزارش فنی و عملکرد یک تیم با نام ABC از مرکز DEF به صورت DEF-ABC خواهد بود.

 

به فایلهایی که شرایط زیر را نداشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد:
1- نام گذاری طبق فرمت معرفی شده
2- ارسال از طریق لینکهای فوق
3- ارسال تا مهلت تعیین شده

 

مسوول لیگ

دکتر سعید شیری قیداری

 دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 

کمیته فنی

مهندس روح اله حسن زاده

مهندس آرمین شهسواری

مهندس نیما صالحی

مهندس فرزاد احمدی نژاد

مهندس میرعلیرضا اطهاری

مهندس پویا منصورنیا

 

جدول زمان بندی

 

مقام اول: MRL

مقام سوم: ELECT

SCORE TABLE
No Team Name BNT BMT BTT1 BTT2 BTT3 PPT RTT FINAL TOTAL
1 MRL 37.5 0 17.5 350 337.5 0 0 1125 1867.5
2 ELECT 35 280 0 70 0 17.5 17.5 315 735
3 EXTREME 0 87.5 0 105 13.125 17.5 9.84 0 232.97
4 ACE 0 13.125 0 13.125 105 0 0 50 181.25
5 YRA 0 0 0 0 13.125 0 0 35 48.125

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 YRA MohammadReza Jenabzadeh - Iran
2 Robo-Erectus@Work Changjiu Zhou Singapore Polytechnic Singapore
3 MRL@WORK Vahid Rostami QIAU Iran
4 FAST AND SMART EBRAHIM ALIZADEH NAVAI - Iran
5 CHISTA@WORK Suhair Salehi - Iran
6 Arura Elyas Nategh Islamic Azad University - Najafabad Branch Iran
7 ACE IAUK Alireza Abdolkarimi - Iran

تیم های پیش ثبت نام شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 YRA MohammadReza Jenabzadeh - Iran
2 Robo-Erectus@Work Changjiu Zhou Singapore Polytechnic Singapore
3 MRL@WORK Vahid Rostami QIAU Iran
4 FAST AND SMART EBRAHIM ALIZADEH NAVAI - Iran
5 CHISTA@WORK Suhair Salehi - Iran
6 Arura Elyas Nategh Islamic Azad University - Najafabad Branch Iran
7 ACE IAUK Alireza Abdolkarimi - Iran