Menu

ورژن دوم قوانین لیگ ربات پرنده بارگذاری شد. – ایران اوپن 2018‎

احتراما به اطلاع می رساند TDP تیمهایی که هنوز تعیین وضعیت نشده اند به دست کمیته داوری نرسیده و بنابراین نمی توان نسبت به تایید صلاحیت حضور این تیمها در مسابقات اقدام کرد. خواهشمند است با توجه به زمان کم باقیمانده نسبت به ارسال TDP (در قالب یک فایل PDF که شامل توضیحات فنی و لینک فیلم از پرواز ربات نیز هست) سریعا اقدام نمایید.

لطفا فایل PDF را به ایمیل mh.norouzi@gmail.com  ارسال نمایید.

آخرین مهلت یکشنبه 6 اسفند 96 بوده و بعد از این تاریخ تیمهای باقیمانده حذف می شوند.

 

مسابقات ربات پرنده ایران اوپن 2018 در دو لیگ مجزای Indoor  و Outdoorبرگزار خواهد شد.  هرتیم می تواند در هردولیگ (با رباتها و اعضای مشترک یا یکسان) شرکت کند.

اعضای مشترک بین دو تیم متفاوت مجاز نیست!

برای هر لیگ ثبت نام مجزا نیاز است و در هر لیگ 3 مقام اول-دوم-سوم اعلام می شود. به تیمهای برگزیده کاپ و جایزه برای هرلیگ اهدا خواهد شد. تیمها باید TDP جداگانه برای هر لیگ ارسال کنند.

اطلاعات تماس اعضای کمیته فنی و اجرایی:

1- دکتر محمد نوروزی

ایمیل: norouzi@qiau.ac.ir   mh.norouzi@gmail.com

تلفن: 33665275-028 داخلی 3079 و 4033 و

2- مهندس محمد رضا بیاد

ایمیل: mohammadreza.beyad@gmail.com

قوانین

قوانین مسابقات ربات پرنده فضای داخل ساختمان ایران اپن 2018 ورژن 2 :

 قوانین مسابقات ربات پرنده فضای داخل ساختمان ایران اپن 2018 ورژن 1 :

چگونگی اجرای مسابقه: قوانین کلی بر اساس مسابقات جهانی خواهد بود ولی تغییراتی در آنها بر اساس شرایط محل مسابقه و تشویق تیمها به بومی سازی تکنولوژی و رباتها داده شده است.

توجه: استفاده از DJI Naza Autopilot System در هر مرحله باعث حذف تیم از کل مسابقات می شود. استفاده از سخت افزار و نرم افزار open-source  به شرط انجام تکمیل و ارتقا مجاز است.

همانطور که در قوانین آمده است مسابقه در دو فضای بسته و باز انجام میشود.

تیم ها و ربات هایشان باید روز قبل از مسابقات در محل برگزاری حضور داشته باشند تا مصاحبه توسط داوران انجام شده و تیم ها در لیست برگزاری قرار گیرند.

همان روز در حضور تمام تیم ها قرعه کشی انجام شده و ترتیب حضور تیم ها برای انجام مسابقات مشخص می شود.

League Chair:
  • Dr. Mohammad Norouzi, QIAU University

 

Technical and Organization Committee members:

  1. Dr. Afshin Banazadeh, Sharif University of Technology 
  2. Hesam Maleki, Tehran University
  3. Mohammad Reza Beyad
  4. Dariush Khoorani
  5. Saeid Khoorani
  6. Mohammad Reza Inanlu
  7. Mojtaba Ahangar​
  8. Peiman Emamy
  9. Mahdi Yousefi Moghaddam
  10. Amir Hosein Saghi

تیم های پذیرفته شده

No Teams Registered

تیم های پیش ثبت نام شده

No Teams Registered

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3