Menu

ورژن دوم قوانین لیگ ربات پرنده بارگذاری شد. – ایران اوپن 2018‎

احتراما به اطلاع می رساند TDP تیمهایی که هنوز تعیین وضعیت نشده اند به دست کمیته داوری نرسیده و بنابراین نمی توان نسبت به تایید صلاحیت حضور این تیمها در مسابقات اقدام کرد.

خواهشمند است با توجه به زمان کم باقیمانده نسبت به ارسال TDP (در قالب یک فایل PDF که شامل توضیحات فنی و لینک فیلم از پرواز ربات نیز هست) سریعا اقدام نمایید.

لطفا فایل PDF را به ایمیل mh.norouzi@gmail.com  ارسال نمایید.

آخرین مهلت یکشنبه 6 اسفند 96 بوده و بعد از این تاریخ تیمهای باقیمانده حذف می شوند.

 

مسابقات ربات پرنده ایران اوپن 2018 در دو لیگ مجزای Indoor  و Outdoorبرگزار خواهد شد.  هرتیم می تواند در هردولیگ (با رباتها و اعضای مشترک یا یکسان) شرکت کند.

اعضای مشترک بین دو تیم متفاوت مجاز نیست!

برای هر لیگ ثبت نام مجزا نیاز است و در هر لیگ 3 مقام اول-دوم-سوم اعلام می شود. به تیمهای برگزیده کاپ و جایزه برای هرلیگ اهدا خواهد شد. تیمها باید TDP جداگانه برای هر لیگ ارسال کنند.

  

 مسابقه فضای باز در هر شرایط جوی که در روز مسابقات حاکم باشد برگزار خواهد شد. بدیهی است که تیمهایی که توانایی پرواز در این شرایط را داشته باشند و امتیاز بیشتری کسب کنند برنده خواهند بود. 

اطلاعات تماس اعضای کمیته فنی و اجرایی:

1- دکتر محمد نوروزی

ایمیل: norouzi@qiau.ac.ir   mh.norouzi@gmail.com

تلفن: 33665275-028 داخلی 3079 و 4033 و

2- مهندس محمد رضا بیاد

ایمیل: mohammadreza.beyad@gmail.com

قوانین

قوانین مسابقه رباتهای پرنده بدون سرنشین فضای باز  ورژن 2 :

قوانین مسابقه رباتهای پرنده بدون سرنشین فضای باز  ورژن 1 :

چگونگی اجرای مسابقه: قوانین کلی بر اساس مسابقات جهانی خواهد بود ولی تغییراتی در آنها بر اساس شرایط محل مسابقه و تشویق تیمها به بومی سازی تکنولوژی و رباتها داده شده است.

توجه: استفاده از DJI Naza Autopilot System در هر مرحله باعث حذف تیم از کل مسابقات می شود. استفاده از سخت افزار و نرم افزار open-source  به شرط انجام تکمیل و ارتقا مجاز است.

همانطور که در قوانین آمده است مسابقه در دو فضای بسته و باز انجام میشود.

مسابقه فضای باز: این قسمت از مسابقه در فضای باز مربوط به میدان موجود در محیط نمایشگاه با همان مراحل توضیح داده شده در قوانین اجرا خواهد شد.

تیم ها و ربات هایشان باید روز قبل از مسابقات در محل برگزاری حضور داشته باشند تا مصاحبه توسط داوران انجام شده و تیم ها در لیست برگزاری قرار گیرند.

همان روز در حضور تمام تیم ها قرعه کشی انجام شده و ترتیب حضور تیم ها برای انجام مسابقات مشخص می شود.

League Chair:
  • Dr. Mohammad Norouzi, QIAU University

 

Technical and Organization Committee members:

  1. Dr. Afshin Banazadeh, Sharif University of Technology 
  2. Hesam Maleki, Tehran University
  3. Mohammad Reza Beyad
  4. Dariush Khoorani
  5. Saeid Khoorani
  6. Mohammad Reza Inanlu
  7. Mojtaba Ahangar​
  8. Peiman Emamy
  9. Mahdi Yousefi Moghaddam
  10. Amir Hosein Saghi

تيم های پذيرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 ATRON MohammadNavid Niknadaf Islamic Azad University Khomeinishahr Branch Iran
2 Bir Robotic Hadi Ahrovani Islamic Azad University of Urmia Iran
3 Horizon Mohammad Nourbakhsh Najafabadi Islamic Azad University of Najafabad (Infoset Research Center) Iran
4 RRL jamal heydari Islamic Azad University of Shahr Rey Iran
5 cyrus_UAV روزبه فرهادی free Iran
6 KN2C Alireza Montazeri K.N.Toosi University of Technology Iran
7 ASA Elham Moradi free Iran
8 mega uav ali ghomeshi آزاد Iran
9 Avro fereydoun ghaffary Islamic Azad University of Najafabad Iran
10 MegaUAV FATEMEH KARIMI دانشگاه سما واحد جنت اباد Iran
11 IRSE ashkan safavi sohi Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
12 MRL Omid Emamgholi QIAU Iran
13 AritA Farzad salmani samadi دانشگاه علم و صنعت ایران Iran
14 اسمان alireza darushi shahid bahonar university of kerman Iran

تیم های پیش ثبت نام شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 ATRON MohammadNavid Niknadaf Islamic Azad University Khomeinishahr Branch Iran
2 Bir Robotic Hadi Ahrovani Islamic Azad University of Urmia Iran
3 Horizon Mohammad Nourbakhsh Najafabadi Islamic Azad University of Najafabad (Infoset Research Center) Iran
4 RRL jamal heydari Islamic Azad University of Shahr Rey Iran
5 cyrus_UAV روزبه فرهادی free Iran
6 KN2C Alireza Montazeri K.N.Toosi University of Technology Iran
7 ASA Elham Moradi free Iran
8 mega uav ali ghomeshi آزاد Iran
9 Avro fereydoun ghaffary Islamic Azad University of Najafabad Iran
10 MegaUAV FATEMEH KARIMI دانشگاه سما واحد جنت اباد Iran
11 SSEE-Mazust Ali Bayani University of Science and Technology of Mazandaran Iran
12 IRSE ashkan safavi sohi Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
13 MRL Omid Emamgholi QIAU Iran
14 AritA Farzad salmani samadi دانشگاه علم و صنعت ایران Iran
15 اسمان alireza darushi shahid bahonar university of kerman Iran
16 POWER ALIREZA NOORI FREE Iran
17 MRSK Ramtin Salimi UNI SAMA kermanshah Iran
18 robo Gilan aref mohamadi mozhdehi دانشگاه فنی مهندسی چمران رشت Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3