Menu

معرفی لیگ ربات های مبارز
این لیگ عرصه نبردی همه جانبه است که در آن هر بازیکن با استفاده از امکانات و تجهیزات ربات، موانع و چالش های زمین و مهارت خود در کنترل ربات می تواند به موفقیت دست یابد. مبارزه به صورت یک به یک و در دو رده ربات های سبک وزن و ربات های سنگین وزن برگزار می گردد که و هر ربات می بایست سعی کنند در کنار فرار از موانع موجود در زمین ربات حریف را از کار انداخته و یا بمب را در زمین حریف قرار داده و از محل بمب دفاع نمایند. ربات ها با طراحی و استراتژی های مختلف به میدان نبرد آمده و موفقیت به خلاقیت و ابتکار عمل شرکت کنندگان بستگی داشته، ذهن آنها را به چالش می کشد و جوایز نفیسی برای پیروز میدان، در نظر گرفته شده است. این مسابقات در دو سطح سبک وزن و سنگین وزن ، اما در یک مسابقه با چالش های یکسان برگزار خواهد شد .

 

راه ارتباطی با کمیته فنی : 

WarriorsIO2018@gmail.com

 

:نکته : با توجه به وجود 2 بخش در لیگ مبارز لطفا نام نویسی تیم خود را به صورت زیر انجام دهید

برای سنگین وزن        team name_A         : (A)

برای بخش سبک وزن   team name_B         : (B)

 

توجه داشته باشید:

ملاک اصلی کمیته فنی برای انتشار اخبار، اطلاعیه‎ها و هرگونه خبررسانی صرفا سایت رسمی و کانال بخش کاربردی مسابقات است.

----------------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه شماره ۱ : نحوه انتخاب تیم های شرکت کننده

با توجه به شرایط خاص لیگ کاربردی و تازگی این سبک مسابقات ، تیم ها میبایست به یکی از دو طریق زیر توانایی ها و شایستگی های خود را به منظور انتخاب تیم خود اعلام کنند . بدیهی است عدم ارسال به موقع مشخصات تیم و ربات موجب عدم تایید تیم میشود .

روش اول :

آپلود یک فیلم از عملکرد ربات و یک گزارش فنی از ویژگی های ربات اعم از ابزار های استفاده شده، مدارات الکترونیکی استفاده شده، تکنیک های به کار گرفته شده ، سابقه اعضای تیم و هر چیزی که اثبات کند ربات شما شایسته حضور در این مسابقات هست .

1. ویژگی های فیلم عملکرد ربات :

حداقل زمان فیلم، 1 دقیقه و حجم آن باید کمتر از 10 مگابایت باشد.

2. ویژگی های گزارش فنی(TDP) :

TDP باید حداقل 4 صفحه و با فرمت pdf ارسال شود.

توجه کنید که در این روش ملاک قضاوت کمیته فنی ربات شما و توضیحات شما در خصوص ربات تیم خود خواهد بود . عموما تیم هایی که ربات خود را آماده نمایند شانس بسیاری بیشتری برای پذیرش دارند.

 

روش دوم : 

بدیهی است با فرصت کم موجود خیلی از تیم ها قادر به ارائه فیلم عملکرد ربات واقعی نمیباشند ، لذا در صورتی که ربات شما هنوز آماده نشده است ، باز هم شما فرصت حضور در این مسابقات را خواهید داشت . بدین منظور بایستی مستندی تهیه شود که در آن همه اعضای تیم حضور داشته باشند و در طول مستند هر یک از اعضا توضیحاتی ارائه نمایند. 

در این مستند سوالات زیر بایستی پاسخ داده شود .

1- برنامه زمان بندی شما برای ساخت ربات چگونه خواهد بود ؟ به عبارتی چه زمانی بخش مکانیک تمام خواهد شد ؟ چه زمانی بخش الکترونیک ؟ چه زمانی قصد تست ربات را دارید ؟ دقت کنید ممکن است با توجه به صلاح دید کمیته فنی ، از شما خواسته شود در هر یک از زمان های تعیین شده گزارش کار خود را ارسال نمایید .

2- قصد دارید از چه سخت افزار و نرم افزار هایی استفاده کنید ؟ ربات شما چه ویژگی های منحصر به فردی خواهد داشت ؟

3- و به عنوان مهمترین سوال ، چرا کمیته فنی بایستی تیم شما را از بین تیم های دیگر انتخاب نماید در واقع وجه تمایز تیم شما با سایر تیم های شرکت کننده چیست .

مدت زمان فیلم بایستی حداقل 2 دقیقه و حجم فیلم کمتر از 50 مگابایت باشد .

توجه نمایید که در این روش ملاک قضاوت کمیته فنی ، تیم شما ، تسلط اعضای تیم و خلاقیت تیم شما خواهد بود . 

 

نام فایل های ارسالی باید از فرمت روبرو پیروی کند :  Team name_(A,B) - Team number

توجه شود که شماره تیم(Team number)، همان شماره ردیف تیم در لیست تیم های پیش ثبت نام شده است.

مثال :                               salamalborz_B – 9.pdf

 

مهلت ارسال : 30 بهمن 1396

 مستندات بایستی به آدرس WarriorsIO2018@gmail.com ارسال شوند و حتما تاییدیه  آن نهایتا تا 24 ساعت بعد توسط ارسال کننده دریافت شود 

قوانین

در کانال رسمی لیگ کاربردی

سرپرستان لیگ‎ های بخش کاربردی:

جناب آقای مهرداد طباطبایی | دانشگاه صنعتی شریف | ایران

جناب آقای محمد حسین بیسجردی | دانشگاه علم صنعت  | ایران

سرپرست اجرایی بخش کاربردی:

جناب آقای سامیا کریمی دستجردی | دانشگاه آزاد اسلامی | ایران 

کمیته فنی لیگ ربات مبارز :

سرپرست لیگ : جناب آقای مهدی جعفرزاده | دانشگاه علمی کاربردی مشهد | ایران 

جناب آقای مصطفی امینی | دانشگاه آزاد اسلامی | ایران 

جناب آقای علیرضا اصفهانی | دانشگاه فردوسی مشهد | ایران 

جناب آقای حامد سهیلی | دانشگاه آزاد اسلامی | ایران 

 

جدول زمان بندی

پیش ثبت‌نام:

29​ آذر​ ​​-​ 15​ بهمن 1396

 

بررسی فنی تیم‌ها:

16 ​- 26​ بهمن 1396

 

ثبت‌نام زودهنگام:

27 بهمن​​ ​-​ 9​ اسفند 1396

 

ثبت‌نام با تاخیر:

10 اسفند 1396​ - 25اسفند1396

 

حضور(الزامی) و آماده‌سازی تیم‌ها در محل مسابقات:

14 - 15 فروردین 1397

 

برگزاری مسابقات (بازدید آزاد برای عموم):

16 - 18 فروردین 1397

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 قهرمانان وصال Seyed Reza Enjavinejad مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
2 Vesal God of War mohamad mahdi safari khoshmakani مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
3 پدیده البرز_B sepehr tajarodi رایمند ربات Iran
4 bigfighter_B sajad rahimi رایمند ربات Iran
5 fightbot_B mohammadreza moshtaghi رایمند ربات Iran
6 Chita2_B Hamed Namifard سما پاسداران Iran
7 زلزال mohammad javad khorramjah کانون شهید احمدی روشن Iran
8 elmvafan-b gholam abbas riahi آموزشگاه رباتیک علم وفن شهربابک Iran
9 AUTOBOT_A Sadegh Hedayatnia Free Iran
10 فرزانگان پویا amirhosein molaei مربی Iran
11 Barcode_B Mohammadreza Asadi دبیرستان علامه حلی Iran
12 مهرآیین 1 Narges Heidarinejad tehrani دبیرستان مهرآیین Iran
13 مهرآیین2 Mahshid Tajik دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
14 مهرآیین 3 Hamidreza Kondori nezhad دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
15 مهرآیین 4 Hamidreza Kondori nezhad دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
16 مهرآیین 5 Fereshteh Moghadasian دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
17 مهرآیین 6 Hamidreza Kondori nezhad دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
18 SALAMALBORZ.F_B EMRAN GHAEDI رایمند ربات Iran
19 SALAMALBORZ.F2_B EMRAN GHAEDI رایمند ربات Iran
20 Fast and Smart_B hossein BABAKI پژوهشسرای حاج امرالله خبازی فریدونکنار Iran
21 ابوریحان 1B pariya pase varz دبیرستان ابوریحان Iran
22 ابوریحان B2 armita ahmadi دبیرستان ابوریحان Iran
23 ابوریحان B3 MAHSA HAYATI دبیرستان ابوریحان Iran
24 ابوریحان4 B asal javadi دبیرستان ابوریحان Iran
25 ابوریحان B5 parmida mehran دبیرستان ابوریحان Iran
26 ابوریحان B6 mahtab abrisham foroushan دبیرستان ابوریحان Iran
27 ابوریحان B7 mohammad rezaq kondori nezhad دبیرستان ابوریحان Iran
28 Masters of lightningـA Mohamadali Dastafshan مؤسسه الزهرا Iran
29 فرزانگان پویا_B امیر اسدزاده --- Iran
30 New Folder sadra keivani مدرسه شهید مدنی2 Iran
31 cruel_A Amir Koroud مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال Iran
32 Taison_A Amir Koroud مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال Iran
33 BlackBox_A Afshin Alaghehband آزاد Iran
34 Koushesh high school narges javdan دبیرستان کوشش Iran

تیم های پیش ثبت نام شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 ابی پوشان وصال امیر کرود مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
2 قهرمانان وصال Seyed Reza Enjavinejad مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
3 دالتون های وصال امیر کرود مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
4 Vesal God of War mohamad mahdi safari khoshmakani مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
5 Vesal Shocks امیر کرود مجتمع آموزشی رهپویان وصال Iran
6 Fight Club1_A حامد نامی سما پاسداران Iran
7 Fight Club2_A حامد نامی سما پاسداران Iran
8 پدیده البرز_B sepehr tajarodi رایمند ربات Iran
9 bigfighter_B sajad rahimi رایمند ربات Iran
10 fightbot_B mohammadreza moshtaghi رایمند ربات Iran
11 Chita1_B Hamed Namifard سما پاسداران Iran
12 Chita2_B Hamed Namifard سما پاسداران Iran
13 شهید سلطانی 3 کرج_B sam fayaz رایمند ربات Iran
14 زلزال mohammad javad khorramjah کانون شهید احمدی روشن Iran
15 elmvafan-b gholam abbas riahi آموزشگاه رباتیک علم وفن شهربابک Iran
16 AUTOBOT_A Sadegh Hedayatnia Free Iran
17 AUTOBOT_B صادق هدایت نیا Free Iran
18 LAVAN1 ابوالفضل نصری زاده آموزشگاه رباتیک لاوان Iran
19 LAVAN2_A ابوالفضل نصری زاده آموزشگاه رباتیک لاوان Iran
20 LAVAN3_A ابوالفضل نصری زاده آموزشگاه رباتیک لاوان Iran
21 LAVAN4_A ابوالفضل نصری زاده آموزشگاه رباتیک لاوان Iran
22 LAVAN5_B ابوالفضل نصری زاده آموزشگاه رباتیک لاوان Iran
23 LAVAN6_B ابوالفضل نصری زاده آموزشگاه رباتیک لاوان Iran
24 LAVAN7_B ابوالفضل نصری زاده آموزشگاه رباتیک لاوان Iran
25 Ms.ROBOT ERINA EBRAHIMI دبيرستان ماري مانوكيان Iran
26 فرزانگان پویا amirhosein molaei مربی Iran
27 Barcode_B Mohammadreza Asadi دبیرستان علامه حلی Iran
28 مهرآیین 1 Narges Heidarinejad tehrani دبیرستان مهرآیین Iran
29 مهرآیین2 Mahshid Tajik دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
30 مهرآیین 3 Hamidreza Kondori nezhad دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
31 مهرآیین 4 Hamidreza Kondori nezhad دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
32 مهرآیین 5 Fereshteh Moghadasian دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
33 مهرآیین 6 Hamidreza Kondori nezhad دبیرستان دخترانه مهرآیین Iran
34 سلام سبز 1 Setare Zandi سلام سبز Iran
35 سلام سبز 2 Niaz Dehghan سلام سبز Iran
36 farzanegan4 mina yahyavi دبيرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
37 OCTA ROBOT SOODABEH MAHASANI دبيرستان دوره دوم فرزانگان هشت Iran
38 سجیل ali saeedy مستقل Iran
39 haya sohrab a haya Iran
40 پی ریزان گوهر آرا yasin ahmadi شرکت پی ریزان گوهر آرا Iran
41 SALAMALBORZ.F_B EMRAN GHAEDI رایمند ربات Iran
42 SALAMALBORZ.F2_B EMRAN GHAEDI رایمند ربات Iran
43 Shayestegan Noor-C mahdieh kargaran دبیرستان شایستگان نور دوره اول Iran
44 Farzanegan7-C mahdieh kargaran دبیرستان فرزانگان 7 دوره اول Iran
45 RoboWar mahdieh kargaran دبیرستان نمونه دولتی جنت Iran
46 dragon+ Mohammad Mohammad Mohammadi آزاد Iran
47 fast and smart_A hossein babaki پژوهشسرای حاج امرالله خبازی فریدونکنار Iran
48 Fast and Smart_B hossein BABAKI پژوهشسرای حاج امرالله خبازی فریدونکنار Iran
49 ابوریحان محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
50 ابوریحان 2 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
51 ابوریحان 3 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
52 ابوریحان 4 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
53 ابوریحان 5 محمد رضا کندری نژاد ذبیرستان ابوریحان Iran
54 ابوریحان 6 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
55 ابوریحان 7 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
56 ابوریحان 8 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
57 fighter mehran noori هم کلاسی Iran
58 ابوریحان 9 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
59 ابوریحان 10 محمد رضا کندری نژاد دبیرستان ابوریحان Iran
60 ابوریحان B1 محمد رضا کندری نژاد ذبیرستان ابوریحان Iran
61 ابوریحان 1B pariya pase varz دبیرستان ابوریحان Iran
62 ابوریحان B2 armita ahmadi دبیرستان ابوریحان Iran
63 ابوریحان B3 MAHSA HAYATI دبیرستان ابوریحان Iran
64 ابوریحان4 B asal javadi دبیرستان ابوریحان Iran
65 ابوریحان B5 parmida mehran دبیرستان ابوریحان Iran
66 ابوریحان B6 mahtab abrisham foroushan دبیرستان ابوریحان Iran
67 ابوریحان B7 mohammad rezaq kondori nezhad دبیرستان ابوریحان Iran
68 ابوریحان B8 MOHAMMAD REZA KONDORINEZHAD دبیرستان ابوریحان Iran
69 ابوریحان B9 MOHAMMAD REZA KONDORINEZHAD دبیرستان ابوریحان Iran
70 ابوریحان B10 MOHAMMAD REZA KONDORINEZHAD دبیرستان ابوریحان Iran
71 BIG BAREZ_A mansour arabpour لاستیک بارز Iran
72 Masters of lightningـA Mohamadali Dastafshan مؤسسه الزهرا Iran
73 فرزانگان پویا_B امیر اسدزاده --- Iran
74 New Folder sadra keivani مدرسه شهید مدنی2 Iran
75 cruel_A Amir Koroud مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال Iran
76 Taison_A Amir Koroud مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال Iran
77 BlackBox_A Afshin Alaghehband آزاد Iran
78 Koushesh high school narges javdan دبیرستان کوشش Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3